Na koberečku u neziskovky…

Politické strany demo bloku na koberečku u neziskovky

To není koordinační centrum OF, tedy Občanského Fóra jako v roce 1989. Jen použili stejnou metodu jako během tzv. Sametové revoluce.

Když to nejde demokraticky ve volbách, tak uděláme puč…

Toto je koordinační schůzka spolku Milionu Chvilek, Pražské kavárny a demo bloku.

Účel schůzky byl koordinovat další kroky spolku Milion Chvilek, kteří pořádají demonstraci na Letné s politickými stranami. Demonstrace není občanská, ale jednoznačně politická. Je namířená proti vládě, premiérovi a presidentovi.

Viz text Chvilkařů: Dnes jsme se setkali s představiteli opozičních demokratických stran.

Vzájemně jsme se informovali o tom, jak vnímáme současnou situaci a co pokládáme za důležité. My jsme jim v předstihu nastínili, k čemu vyzveme opoziční demokratické strany na Letné.

Schůzky se zúčastnili: za Piráty předseda strany Ivan Bartoš a poslanec Mikuláš Ferjenčík; za ODS předseda Petr Fiala a místopředseda ODS Martin Kupka; za TOP 09 Markéta Pekarová Adamová; za STAN předseda Vít Rakušan kolínský brouk Pytlík; za KDU-ČSL předseda Marek Výborný; za organizátory demonstrace Milion chvilek Mikuláš Minář a Benjamin Roll

A jaký je závěr? V podstatě si spolek Chvilkařů podporovaný Geroge Sorosem pozval na kobereček politické strany demo bloku a oznámil jim, co mají dělat! Slovo nastínili bych změnil na oznámili jim, co mají politické strany dělat! Plní se, co si strýček George Soros přeje! Politické strany demo bloku poslouchají to, co si neziskovky přejí! To je skandální, to není parlamentní demokracie, to aktivistická revoluce!