Nezačíná nám Česko nějak hnědnout?

Jaké jsou kořeny pana starosty Koláře? Jeho děd Otto Kolář narozen 17. 5. 1908 jako bývalý československý občan přijal v době okupace Československa – německou státní příslušnost! Roku 1941 vstoupil do služeb gestapa v Českých Budějovicích, kde se činil až do roku 1943. Pak přešel na gestapo do Prahy. Zúčastnil se mimo jiné zatýkání československých občanů v době heydrichiády, eskortoval spolu s gestapem tři čs. občany, odsouzené k trestu smrti za schvalování atentátu na Heydricha.
Dne 31. 8. 1967 mu byl zakázán pobyt na území ČSSR jako, rakouskému státnímu občanovi z Lince, z důvodu práce ve službách gestapa. (ww.ustrcr.cz doba 1938-1945.)
Sám pan starosta absolvent právnické fakulty ZUČ v Plzni, dělal tajemníka Schwarzenbergovi a nyní je jeho poradcem. Nezačíná nám naše společnost nějak hnědnout? To voliči v Praze 6 nevěděli, koho si volí do čela své radnice. Dnes mu vadí pomník Koněva, kdo mu bude vadit zítra? Budou to zase Židi, Romové, komunisti nebo homosexuálové. Zřejmě mu v genech zůstalo něco po dědovi, nenávist k Česku a láska k Německu a nacismu.
Karel Svoboda, Prostějov
(Poznámka metéra: A co teprve Pavlík, starosta Náckova. Tomu musela maminka, když byl malej, asi sednout na hlavičku.)