Jak koronavirus upevnil Čínu

Neplánované a neohlášené cíle, kterých bylo v Číně v boji s epidemií dosaženo

Může mít koronavirus i pozitivní dopady na obyvatelstvo? Určitě ano. Pojďme popřemýšlet k čemu se, jako dříve nemožnému, Číňané pomocí epidemie dopracovali:

1) Vyhnali nelegální zahraniční učitele. A podobné profese. Cizinci byli z ekonomických důvodů evakuováni.
2) Přepočítali populaci v zemi. Přičemž nelegální přistěhovalce vyzrazovali jejich vlastní lidé.
3) Zkrachovaly nebo byly znárodněny malé a slabé podniky.
4) Byli spočítáni všichni cizinci.
5) Byl vypracován mechanismus masivního a ostrého zablokování celé země.
6) Celému světu ukázali, čeho je Čína schopna. Dát 1,5 miliardy lidí do úplné karantény, všem nasadit roušky, to je výkon, stejně jako za týden postavit mega nemocnice.
7) Celou zemi najednou naučili věnovat se hygieně.
8) Přijali zákon zakazující konzumovat divoká zvířata k jídlu.
9) Připravili se na skutečnou biologickou válku, provedli „supercvičení“.
10) Ukázali celému světu, nakolik je Čína pro všechny země potřebná. Mnoho továren a společností v zahraničí pozastavilo práci, protože došlo k přerušení dodávek z Číny.
11) V policejních a pohotovostních službách bylo masivně zavedeno používání bezpilotních dronů.
12) Byly vypracovány hromadné termometrické zobrazovací metody s automatickým výpočtem zadaných markant. Algoritmy pro provoz videokamer byly vylepšeny kvůli nošení masek lidmi, nyní se při rozpoznávání člověka bere v úvahu i chůze osoby.
13) Masově a operativně se rozjíždějí systémy pro automatizované dodávky zboží, jakož i pro dálkovou dezinfekci.
14) Byl zdokonalen systém „elektronických koncentračních táborů“. Vytvořen byl systém snadného monitoringu elektronické stopy jedince ve všech sociálních sítích: kdo je s kým v kontaktu, s kým šel do auta, kam jel, s kým se tam setkal ap. Pod navenek přijatelnou záminkou tak byla vytvořena struktura pro výpočet sociálních sítí. A testovali je samotní občané, když si radostně navzájem psali, a posílali „zdravotní“ přílohy – fotky a popisy jak se cítili, v jakém vagóně cestovali, a jestli se setkali s nakaženými.
15) U Číňanů byl vytvořen názorový sediment o tom, že virus jim byl „přihrán“ ze zahraničí. Předtím dokonce ani obchodní války nezměnily jejich postoje k cizincům. Velmi energicky potom diskutovali, že virus je umělý a někdo by za to měl být potrestán.
16) Došlo ke sjednocení Číny. Upevnila se víra ve stranu a vládu, země byla posílena.
17) Nastoupil velký přechod k používání digitálních peněz při platbách prostřednictvím čínských platebních systémů Wechat pay a Alipay – důsledek odmítnutí hotovostí bankami a provozovnami veřejného stravování.
(chinagates.info), iRUCZ