Ultimátum pro Mináře a chlívkaře

1. Pokud požadujete po Babišovi, ať se zbaví Agrofertu a střetu zájmů, my požadujeme, ať se všichni vaši rádobyumělci ODSTŘIHNOU OD DOTACÍ, dají výpověď v divadlech beroucích dotace a ukončí spolupráci s Českou televizí, aby se zbavili podezření o střetu zájmů, když právě propagandistická ČT jim dává vydělat.

2. Zveřejněte všechny zvláštní a soukromé linky busů a vlaků, které svážely demonstranty a které jsou potvrzeny i v mainstreamovém tisku (např. zvláštní vlak z Českých Budějovic) a kdo je financoval a omluvte se národu a premiérovi Babišovi a přiznejte, že si kupujete část demonstrantů! Tuto omluvu žádáme výslovně i po té slepici Filipové, která se soudí s Babišem, ačkoliv ji Babiš osobně vůbec nejmenoval.

3. Vysvětlete občanům, proč vám naprosto nevadí např. nehorázný solární tunel, nehorázné exekuční praktiky (milion lidí v exekuci), Bakalovy podvody, podvody při privatizaci vodní sítě, nedostupnost bydlení, vyhrožování ze strany USA a problémy se zdaněním Google, Amazonu a spol. a další problémy, které zcela ignorujete.

4. Pokud vám vadí lži a krádeže, jmenujte na svých demonstracích politiky, kteří toto dělali nebo tomu napomáhali během 30 let od převratu a mnozí jsou stále aktivní a sedí v různých zavedených stranách. Jmenujte je, odsuďte a distancujte se od nich, jinak opět dokážete, že jste jen loutky demožumpy.

5. Omluvte se, Mináři, za drzé obelhávání občanů, protože jste tvrdil, že nemáte politické cíle, ale přitom je doloženo, že jste se tajně scházel s Čižinským a Hřibem, jelikož vás při tom nachytali. Nemluvě o tom, že z vašeho rádoby programu zůstal jen politický boj proti Babišovi.

Pokud nesplníte podmínky našeho ultimáta, budou zváženy kroky proti vám, Mináři, a případné trestní oznámení na váš podvodný spolek za podvod neoprávněného obohacování.

Jelikož si z příspěvků, které vám zblblí lidé posílají, financujete své pohodlí a živobytí a kamuflujete to nekonečným samoúčelným mejdanem na pódiu.

Souhlasíte? Přeposílejte odkaz na tento článek dalším a udělejme z toho národní internetovou demonstraci proti Chvilkařům!