Šrouby se utahují

– Babiš s Matovičem opustí Titanic poslední

Psychologická, mediální a politická válka s “krycím“ názvem Covid se blíží do finále. Zelenou dostává tvrdé propagandistické masírování farmaceutickými žoldáky. Na plný plyn jede bruselské ministerstvo pravdy v čele s Věrou Jourovou. S trochou do mlýna přispěla i všehoschopná „neziskovka“ Člověk v tísni v podobě příručky Dezinformační dezinfekce pro učitele a žáky.


Sněmovna schválila „nepovinné“ očkování hrazené ze zdravotního pojištění. Vláda psychologicky dopřála občanům předvánoční uvolnění, nasát atmosféru svátků a těšit se zprávě v podobě 5,5 miliónů nakoupených „rychlokvašných“ vakcín, které Česká republika nakoupila u Evropské unie.
Nový světový řád (NWO) se svými Piláty Pontskými v osobě oligarchy Babiše a fašistů v bílých pláštích představitelů Blatného, Prymuly, Kubky a dalších tak může přistoupit k vakcinačnímu teroru, který si s ničím nezadá se současným Matovičovým fašismem na Slovensku. Zarážející je, že právě premiéři obou států Babiš i Matovič zájem o osobní očkování vakcínou, která je mnohými občany označována za nebezpečný „sajrajt“ netouží.

Mediální prostředí navodilo ve společnosti atmosféru strachu.
Odvahu poukazovat na koronavirový světový podvod, prezentovat vlastní odlišný názor, mají dnes jen jedinci, jako například zpěvačka Ilona Csáková. Nikoliv strany a hnutí, se svatou výjimkou ANS (Aliance národních sil) v čele s „národní hrdinkou“ Dr. Vladimírou Vítovou.

Je zřejmé, že vláda premiéra Babiše, vedena svojí nejlepší milenkou Evropskou unií, žene český národ do záhuby. Mainstreamem se již dnes šíří předzvěsti o „ponovoroční“ třetí vlně koronaviru. Co můžeme dále očekávat? Dojde k uzavření komplet veškerého života v republice nebo dokonce k zavedení stanného práva, jež si v ničem nezadá s heydrichiádou v době Protektorátu?
Vývoj lidské společnosti je v souvislosti s koronavirem na uměle vytvořené křižovatce. Ve 20. století byl pro mnohé spasitelem charismatický a plamenný řečník Adolf Hitler. Dnes je do role novodobého spasitele lidstva „pasován“ Bill Gates.
Mnoho otázek a odpovědí v souvislosti s Covidem zůstává nezodpovězených. Například, zda se občané České republiky stanou cílenou obětí povinného očkování nedostatečně vyzkoušenou vakcínou a zda jejich občanské svobody dané ústavou budou podmíněny tím, jestli se naočkují!

Je nejvyšší čas, aby na ochranu svých občanů kromě již zmíněné Aliance národních sil s jasným stanoviskem přišly i další parlamentní politické strany, včetně KSČM.
Miroslav Kavij