Dopis matky

zabitého syna Vladika, rukou ukrajinských žoldáků v doněcké oblasti

Maminka zabitého dítěte napsala dopis a chtěla by, aby si jej přečetlo co nejvíce lidí.

„Napsat dopis. Takové dopisy jsem nepsala, nevím, jaká vybrat slova. Zabili mého syna, vzali mi smysl života. Ale oni nechápou tu bolest, protože jejich děti jsou doma a šťastné. A já žiji jen s vírou v to, že pachatelé budou potrestáni. A když se na chvilku zamyslím, že může všechno zůstat tak, jak je, že děti budou i nadále umírat, kypí ve mně krev. Naše děti nezačaly válku. Nejsou vinny. Naše děti chtějí žít. A jestli se po smrti mého syna nic nezmění, pravděpodobně budou umírat i další děti.

Ať zvednou své zadky, ať se začnou hýbat, začnou chránit naše děti. Omlouvám se, cítím se velmi špatně, téměř nevidím písmena. A vybrat správná je o to těžší.“

Svodky od Opolčenija Novorossii, 7. dubna 2021

Ukrajinští fašisté zabili pětiletého chlapce

Zveřejňujeme zprávu o dalším zločinu banderovské vlády v Kyjevě, tentokrát bombardování civilních oblastí ve vesnici Alexandrovskoje dronem, při čemž byl zavražděn pětiletý chlapec a starší obyvatelka vážně zraněna. V poslední době dochází k vyostřování situace, ostřelování Doněcké a Luganské lidové republiky, oblastí, v kterých se obyvatelstvo vzepřelo banderovskému převratu v Kyjevě z roku 2014.

Po převratu podpořeném vládami EU a USA došlo k vzestupu fašistických a neonacistických skupin, jejich ozbrojování a nasazování právě při útocích na DLR a LLR. Nyní armáda kyjevské vlády stále častěji narušuje příměří za podpory NATO a USA. Roste hrozba nasazení těžkých zbraní a velkého konfliktu.

„Ukrajinští hrdlořezi právě (3. dubna 2021) zabili pětileté dítě. Vojáci 59. brigády ukrajinské armády použili dron, vybavený výbušným zařízením. Cílem pro uskutečnění teroristického činu ukrajinských vojáků byla vybrána obytná oblast vesnice Alexandrovskoje, kam i shodili výbušné zařízení blízko domu v ulici Dorožnaja č.36. V důsledku toho zahynul malý a těžké zranění utrpěla místní obyvatelka (nar. 1954), která byla převezena do nemocnice, kde jí byla poskytnuta veškerá nutná lékařská pomoc.“

Je nutné rozšiřovat a publikovat informaci o ostudnému aktu ukrajinského teroru!

(Poznámka metéra: Kolik dětí musí zemřít, aby ta parlamentní svoloč u nás pochopila, že fandí fašistům a jednou dojde i na jejich děti.)