Provedení za čtyři, celkově za jedna

Sobotní večerní tiskovka rozechvělého premiéra Babiše a ministra vnitra Hamáčka, na které předseda vlády roztřeseným hlasem ohlásil, že za explozemi muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014 stála ruská vojenská rozvědka GRU ukončila několikaměsíční maratón nepřetržitého „covidového zpravodajství“.

Nitra, minulý týden. 120 amerických vojenských ešalonů putuje ze západní Evropy přes Slovensko na Ukrajinu. Proč asi?

Další hodiny v hlavním mediálním prostoru pak patřily supům slétajícím se na svou kořist, aby další díl z cyklu „protikremelské“ hysterie byl úspěšně završen a byla zasazena další rána do jednoty a přátelství Slovanů, která začala být nahlodávána v minulosti odstraněním sochy maršála Koněva z pražských Dejvic.

Následně sdělená přijatá vládní opatření kopírovala jen informace již publikované na dezinformačním webu Aeronet, který se zatím české eurohujerce Jourové ve službách Bruselu nedaří „zklidnit“. Vláda České republiky se občané o vaši bezpečnost postará do puntíku!

Nemějte již obavy z ruské vakcíny Sputnik, mnout ruce z astronomických zisků si budou farmaceutické západní společnosti. Vyloučili jsme Rosatom z dostavby Dukovan, která bude nyní v režii firmy Westinghouse. (A dvakrát tak drahá… Už vidím jak atomový odpad vozíme do Bílého domu – pozn. metéra.)

Nepleťte se! To nejsou hračky.
To jsou tanky americké armády, které po vzoru Hitlera jedou přes Slovensko na východ!

K posílení bezpečnosti fašistické Ukrajiny před další rozpínavostí Putinových zelených mužíků byla na Ukrajinu desítkami amerických transportních letounů dopravena další těžká vojenská technika a zbraně. (Nejen letecky, ale například počátkem minulého týdne 120 ešalonů americké armády přes Slovensko na Ukrajinu – pozn. metéra.)

Jak a kým budou odměněni hlavní aktéři tohoto a budoucích dějství protiruské hysterie ukáže čas. Šéf „čučkařů“ Michal Koudelka vyznamenání, které předurčilo jeho další činnost, obdržel v sídle Ústřední zpravodajské služby CIA již v březnu 2019.

Akce Vrbětice kromě materiálních škod má za následek především ztrátu dvou lidských životů. Kolik lidských obětí bude znamenat rozpoutání skutečného válečného konfliktu na Ukrajině k prosazení zájmů Spojených států, neví ani hlavní protagonisté zatáhnutí naší armády do tohoto válečného konfliktu. Senátor Fischer, prezidentský kandidát Petr Pavel ani válečné političky, se kterými se roztrhl pytel (Němcová, Langšádlová, Černochová, Pekarová – Adamová) zcela jistě do první válečné linie nasazeni nebudou! (Ale mohly by tam poslat svoje děti a vnuky – pozn. metéra.)

Nejen končící mnohaleté působení příslušníků armády České republiky v Afghánistánu znovu potvrdilo, že čas pro vystoupení našeho státu ze Severoatlantického teroristického paktu (NATO) a sním spojenou bezpečnost, již nastal dávno!

Miroslav Kavij