Nikdo nebude zapomenut

Marxisticko leninský odborný klub posílá národům Ruské federace, Běloruska a bývalého sovětského svazu bratrské pozdravy a poděkování s Dnem vítězství – 9. květnem.
Vaše hrdinství zachránilo na dlouhou dobu celou Evropu od teroristického dítka zrozeného v lůně kapitalismu – nacismu a fašismu.

S prázdnikom 9. května Dne vítězství, bratři!


Genocida slovanských národů několikanásobně převýšila holokaust židů a cikánů. Slovanské národy přinesly největší oběti a ztráty. I dnes jsou znovu snahy o vyhlazení slovanských národů.
Věřte vážení ruští přátelé a slovanští bratři, že názory české vlády a parlamentu, nejsou názory většiny Čechů, Moravanů a Slezanů. My žádné nepřátelství necítíme a žádnou válku s Ruskem nechceme.
Uráží nás chování nevzdělanců, zlodějů, arogantních hlupáků, kteří se dostali v naší zemi k moci a znevažují roli Rudé armády při porážce fašismu. Uráží nás ničení památníků a hrobů našich osvoboditelů. Za překrucování dějin u nás i v Evropě by se nemusela stydět ani středověká inkvizice. V kulturním barbarství ji několikanásobně dokonce naše „rádobykulturní galérka“ překonala.
Naším heslem v těchto májových dnech u příležitosti 76. výročí osvobození Československa od nacismu je – kytičku na každý hrob rudoarmějců. Ale hned v příštích dnech chceme všemi prostředky protestovat proti osočování ruského lidu, proti stahujícím se drápům Severoatlantické aliance kolem ruských hranic, proti nebezpečí války.
Současná politika Evropské unie vyvolaná některými jejich zeměmi je uměle vytvořenou provokací řízenou v krizi se nacházející imperialistickou podstatou v čele se Spojenými státy.
My, marxisté-leninovci v České republice, dnes máme jasné heslo: „Kdo nevolí komunisty a vlasteneckou národní jednotnou frontu, tak ten volí násilí, agresi, fašismus a válku!“
MiHav