Tak, takhle to je! Hm…

Vidíte toho hodného chlapce v helmě, který miluje pravdu a lásku, na fotografii? To je Pratasevič, ten utlačovaný chudák „novinář“, kvůli kterému zlý Lukašenko málem sestřelil dopravní letadlo. Ve skutečnosti tajné služby Běloruska předvedly „matlalům“ z CIA, z Ukrajiny i naší BISky, jak se dělá práce, když se to umí. Došly si pro gaunera, agenta CIA, teroristu a podvratného živlu, na kterého měly oprávněně vydán zatykač. A rozbily tak podvratnou buňku, která už dlouho působí z Vilniusu, Varšavy i z Prahy. Proto tolik prskání těch siofašistických parchantů a přiblblých presstitutů včetně slovenských a českých, kteří sice ví prd, o co jde, ale už sepisují petice na propuštění tohoto teroristického nácka. CIA a Uk jen čumí, jako by jim ulétli včely.

Hajlující chudák Pratasevič… Tak tohle obdivuje předseda senátu.

A na Slovensku?!

Na fotografiích se zamaskovanými ozbrojenci…


VÝZVA ORGÁNOM ČINNÝM V TRESTNOM KONANÍ
na konanie vo veci podpory bieloruského fašistu Ramana PRATASEVIČA, ktorý je medzinárodne hľadaný za svoju účasť na teroristickej operácii na východe Ukrajiny a tiež na pokuse o prevrat v Bielorusku.
Beáta Balogová, šéfredaktorka SME; Peter Bárdy, šéfredaktor aktuality.sk(http://aktuality.sk <http://aktuality.sk>); Matúš Kostolný, šéfredaktor Denníka N; Jakub Prokeš, šéfredaktor denníka Pravda; Ivana Mandáková, šéfredaktorka Plus Jeden Deň; Marcela Šimková, šéfredaktorka Hospodárske noviny; Peter Palovič, šéf spravodajstva Rádio Express; Michaela Terenzáni, šéfredaktorka The Slovak Spectator; Liszka Györgyi, šéfredaktorka Vasárnap; Attila Lovász, riaditeľ Sekcie národnostného vysielania RTVS; Marián Kolár, šéfredaktor TASR; Lukáš Diko, šéfredaktor Investigatívne centrum Jána Kuciaka; Henrich Krejča, riaditeľ spravodajstva a publicistiky Markíza; Štefan Hríb, šéfredaktor týždeň; Michal Pobeha, šéfredaktor SITA; Martin Hanus, šéfredaktor Postoj; Vahram Chuguryan, riaditeľ sekcie spravodajstva a publicistiky RTVS; Júlia Kováčová, šéfredaktorka, Nový čas; Alexej Fulmek, predseda Asociácia tlačených a digitálnych médií; Jaroslav Vrábeľ, šéfredaktor Korzár; Braňo Karvaš, šéfredaktor Topky.sk; Csaba Nyerges, šéfredaktor Új Szó; Lucia Yar, zastupujúca šéfredaktorka euractiv.sk(http://euractiv.sk<http://euractiv.sk>)

Takhle zdraví Tichanovské chlapci, kterou tak obdivují skřeti z českého senátu


Menovaní sa podpísali pod výzvu na podporu Ramana Prataseviča v článku Pravdy a v ďalších mediach zo dňa 24.5.2021, kde Prataseviča nazvali „svojim kolegom“, čím naplnili skutkovú podstatu trestného činu podľa
§ 421 ods. 1 Tr. zákona: (1) Kto podporuje alebo propaguje skupinu osôb alebo hnutie, ktoré násilím,
hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

Pratasevič, ktorý má na hlave prilbu so znakom SS

Češi! Moravané! Slezané! Slováci! To už jste se skutečně tak pomátli na rozumu, že volíte obdivovatele fašismu a válečné štváče? Jsem zvědav jakou budete mít radost až vám děti či vnuky přivezou ve futrálu! Ale pak protestovat, už bude pozdě!
Kdo nevolí komunisty – volí násilí, agresi, fašismus a válku!
MiHav