Stydím se za svou zem

Za svou vládu i opozici, za státní politiku a politiky, za, mám pocit, nyní už většinu „občanů“. Za naprosté popření prosté slušnosti. Logiky, zdravého rozumu.

Když pročítám diskuse pod články o Vrběticích, osvobození od Němců v pětačtyřicátém, o vakcínách proti koronaviru, částečně je mi smutno a částečně mám vztek. Kam se poděl rozum? Nadhled, pud sebezáchovy. Kde se v lidech bere ta nenávist k Rusku a Rusům…

Kde se bere ten vztek na to, že naši republiku z větší části osvobodila Rudá armáda… Kde se berou ti překrucovači historických faktů, popírači dobových zpráv, filmových dokumentů, nejen těch „komunistických“, ale hlavně a převážně z toho oslavovaného západu.

Žádný, ať už anglický, francouzský či dokonce německý dokument o druhé světové válce si nedovolí zpochybnit vítězství Sovětského svazu. Ale naše zemička, kterou přeplivneš, když se snažíš, to je jiná. Nás přece neosvobodili ti nenávidění Rusové, ale milovaní spojenci, že. Oslavujeme sovětské zrádce Vlasovce a stavíme pomníky těm, kteří ještě pár dní před příjezdem do Prahy řádili a vraždili civilisty v Polsku. A do Prahy se dostali jenom proto, že jim byla Rudá armáda v patách a oni moc dobře věděli, co by je v Sovětském svazu čekalo.

Všimněte si, že píšu důsledně Sovětský svaz, protože Sovětský svaz nebyl jenom Rusko, chápete, tak jako Evropská unie není Evropa.

Vlasovci prchali ke spojencům, Američanům, Angličanům, hledali ochranu, a tak se pustili do Němců v Praze, protože ti jim stáli v cestě. A ostatně, nebyli to všichni Vlasovci, pouze jedna část, a to přes nesouhlas generála Vlasova. A jak zjistili, že jim tu pšenka nepokvete, táhli dál, bez zájmu o to, jak to v Praze dopadne. Dvojnásobní, ne-li trojnásobní zrádci.

Rozhovor s přímým účastníkem pražského povstání: „Primátor Hřib nemluví pravdu, že 8. května se již nebojovalo. Nevím, kde to vyčetl. Nebyl tam, nebyl na živu. Dopoledne 9. května na Praze 6 padlo 35 vojáků Rudé armády a okolo 25 českých bojovníků. V Praze se bojovalo i odpoledne. A Vlasovci? Neosvobodili nic. Přijeli 7. května ve 2 hodiny v noci, průzkum – 20 cyklistů, dostali napapat a zase odjeli. V té době tam bylo 150 našich bojovníků, kteří bojovali o ozbrojený vlak, který tam za továrnou měli Němci. Pan Hřib neříká pravdu, já tam byl, já tam bojoval.“

Pokračování: „Již v dubnu 1945 dostávalo gestapo nové průkazy, že jsou to vojáci Wehrmachtu. Jakmile se uzavřel 8. května smír, 700 jich odešlo do zajetí k americké armádě. Byli to přitom všichni vrazi našeho národa. Ještě k slovenskému národnímu povstání. Bylo poraženo a jeho bojovníci se přesunuli k nám na Vsetínsko a na Zlínsko. K. H. Frank sestavil 10 stíhacích komand ve složení 50 vojáků SS a 50 vojáků SS 30. divize a to byli Vlasovci. Ti pak chodili do vesnic v ruských uniformách, mluvili rusky, a že jsou partyzáni. Dejte nám nějakou potravu. Oni jim dali. Pak vy mladí pojďte s námi, dáme vám zbraně a budete bojovat s námi. Mladí šli, ale v lese je povraždili. Pro ty, kteří jim dali potravu, pro ty si dojelo gestapo. Odvezli je do Brna a tam povraždili i je. A co Novotný? Ten dal v Řeporyjích postavit Vlasovcům pomník. To je výsměch a plivnutí na ty oběti, které nám povraždili! Novotný plivnul do obličeje českým obyvatelům. Těm co padli, aby on mohl žít!“

A ty teď oslavujeme. Česká televize – ČT 24, uvedla minulý týden v liště – 5. května 1945 osvobodila Americká armáda Plzeň. 6. května 1945 PŘIJELA Rudá armáda do Prahy. Ano, dnes je moderní říkat, že Praha už byla svobodná, když do ní vstoupila Rudá armáda.

A v Plzni probíhaly tak těžké boje, že údajně jediný mrtvý Američan v těch úděsných bojích byl voják, co opilý spadl z jeepu. (Hydepark ČT24 z roku 2015)

Prý byla vina Rusů …opět „Rusů“ – co na tom, když tedy chceme rozlišovat národnosti, tak Stalin byl Gruzínec – že se spojenecká vojska zastavila na Labi. Proboha, to na té Jaltské konferenci byl jenom Stalin a konferoval sám se sebou? Tam, na Jaltské konferenci, si spojenci – tedy Amerika, Anglie a Sovětský svaz – rozdělili vliv v Evropě. Tam byla dohodnuta, opakuji, dohodnuta, mezi třemi budoucími vítězi druhé světové války ona demarkační linie na Labi.

Ti nyní tolik opěvovaní západní „spojenci“ s tím souhlasili. Tu naši zemičku tedy prodali podruhé, poprvé v osmatřicátém v Mnichově…možná kdyby nebylo Mnichovské dohody, nebyla by ani druhá světová, protože Hitler, poté co nás legálně a s posvěcením našich „spojenců“ zabral, se u nás i docela dobře vyzbrojil.

A tyhle „spojence“ teď freneticky oslavujeme, lezeme jim do řiti a skáčeme, jak pískají. Hnus. A Rusy povinně nenávidíme, pliveme na ně, co z Ruska jest, od ďábla jest. Po třiceti letech je Rusko pro nás stále „Sovětský svaz“, zaostalé, opilé a degenerované.

Když jsou tak zaostalí, proč ti vyspělí Američané neustále vykřikují o hackerských útocích z Ruska na jejich volby? Vždyť přece taková zaostalá země vlastně nemůže mít počítače, natož počítačové odborníky. Proč poukazují na ruské zbraně, kterých se v podstatě bojí? Opilí mužici přece bojují kameny, ti vyspělejší luky a šípy, případně tu a tam nějaký oštěp. Proč neschvalují vakcínu Sputnik, když náš, demokratický a pokrokový Pfizer, Astra Zeneca, Johnson a Johnson atd. jsou schváleny pouze PODMÍNEČNĚ, čímž je půl miliardy evropských obyvatel nedobrovolně používáno jako testovací materiál, když už pominu „konspirační“ teorie o depopulaci. A ke všemu je už teď dost zemí odmítá, protože ohrožují zdraví očkovaných.

Rusko má svou armádu na SVÉM území – a je agresor. NATO sedí u ruských hranic, tisíce kilometrů od svých zemí, a je mírotvůrce. Merkelová, Němka, nařizuje Putinovi, aby ruská vojska stáhl z ruského území, neboť je to agrese. Proboha, zdravý rozum úpí a pláče.

Ukrajina prohlašuje, že Evropu osvobodila od Němců „ukrajinská armáda“ protože ukrajinský front. Ale ten front se nejmenoval podle národnosti vojáků, ale podle místa vzniku!!!! Prostě se zformoval na Ukrajině, kdyby se zformoval v Tramtárii, byl by tramtárijský. A Češi plivou, nenávidí a ruší doložitelnou historii nedoložitelnými bláboly, ale tyhle bláboly jsou nyní in a cool a kdo je vyznává, je taky in a cool a hlavně, ublíží to Rusku.

Já už se toho nedožiju, ale tak do deseti let se bude v našem inkludovaném školství učit, že Rusko rozpoutalo druhou světovou válku. Co nám to Rusko udělalo? Čtyřicátý osmý – to jsme si, a nadšeně, zvolili sami, tak jako v osmdesátém devátém. Šedesátý osmý…no dobrá, potlačili socialismus s „lidskou tváří“. A z dnešního pohledu – byl on ten šedesátý osmý boj o demokracii nebo boj mezi dvěma partami komoušů o koryta, případně boj o to, aby tu bylo o třicet let dříve to, co je tu dnes? A jen tak mimochodem, neobsadila nás vojska Ruska, ale vojska Varšavské smlouvy – Sovětský svaz, Polsko, NDR. Maďarsko, Bulharsko. Rumunsko ani Albánie se neúčastnily, tuším. Takže zase, Sovětský svaz. A Sovětský svaz – opět připomínám, není Rusko, ostatně, v čele Sovětského svazu byl tehdy Brežněv, a to byl snad Ukrajinec.

Ale my pliveme a pliveme, okopáváme kotníky a vůbec tak všeobecně ze sebe děláme blby. Nejvíc ti, kdo nezažili válku, žijících pamětníků a už poskrovnu a tenkrát byli ještě děti, nezažili osmašedesátý, nezažili socialismus s lidskou i bez lidské tváře, někteří nezažili ani osmdesátý devátý, nevědí nic, nemůžou pamatovat nic, ale vědí všechno nejlíp. Nenávidí Rusko, ostatně proč ne, teď se to už smí, teď je to dokonce žádané. A dnešní „disidenti“ jsou naopak ti, kteří si dovolí Rusko nehanět, kteří si dovolí alespoň trochu objektivní pohled.

Jděte do brusele, nemáte mozky, nemáte vlastní názor, jenom řvete, a připadáte si jako hrdinové. Zamrzli jste v čase… takhle jste měli ječet před padesáti lety, ale to jste měli strach, nebo s váma ještě dělal táta osmičky do sněhu. Opravdu je mi trapně a stydím se za tuhle zemičku, nebo ne, země za to nemůže, ta je krásná, stydím se za většinu národa, za lidi, kteří nedokážou myslet, za jejich nenávist, zlobu, za stádnost, ale i to stádo má pud sebezáchovy a brání se útoku predátorů, naše stádo ten pud sebezáchovy odhodilo a líže ruce, které mu už mockrát ublížily, a ubližují mu i teď.

Stydím se za politiky, kteří vyměnili svou zem, svůj stát a jeho občany za koryto a pochvalu od těch, kteří námi pohrdají. Vždyť proč Angličané volili brexit? Ne kvůli diktátu EU, ne kvůli zamezení migrace, ne kvůli násilí a roztahovačnosti muslimů, ale hlavně a především kvůli tomu pověstnému „polskému instalatérovi“, který jim lezl do jejich úžasného a multikulturního království.

A abych se nemusela stydět ani za sebe, veřejně tu děkuji. Děkuji všem národům bývalého Sovětského svazu, včetně a možná hlavně Rusům, za jejich boj proti nacistickému Německu, s hlubokou pokorou a úctou děkuji za jejich životy, které obětovali proto, abych i já mohla žít tady v naší krásné zemi, za to, že moji předkové nebyli povražděni nebo odsunuti, aby uvolnili místo nadřazené rase.

Názor paní Vlaďky Špidlové k aktuálnímu dění (zdroj: Necenzurujeme)

(Poznámka metéra: Paní Špidlovou neznám, jen mi její jméno asociovalo zážitek z Vinohradského divadla, kde tatínek eurokomisaře Vladimíra Špidly hrál výborně roli Lenina, ale její názory sdílím zcela.

Při mužské ješitnosti si dovolím jen několik poznámek a připomínek.

Poznámka první – V řadách Rudé armády, která osvobodila svět od fašismu a nacismu, byli vojáci více jak 140 národností bývalého Sovětského svazu. Po celou dobu existence Sovětského svazu, byla ve vládě, Nejvyšším sovětu i ústředním výboru komunistické strany zastoupena směsice národů a národností, ale i různých náboženství. Například v pobaltských republikách sovětského svazu byly v sálech jejich sovětů prováděny překlady do pěti jazyků. Ano, početně i vzdělanostně rozhodujícím národem byli Rusové, ti také dostávali nejobtížnější politické i ekonomické úkoly v období války i míru k řešení v ostatních částech bývalého Sovětského svazu. Nakonec dodnes slýcháme jména sportovců z bývalých zemí Sovětského svazu mající ruský nádech.

Poznámka druhá – Ten, kdo si přečetl knihu „Jak to bylo s osvobozením Plzně?“, tak ví, že Plzeň osvobodili Plzeňané a teprve do osvobozeného města vstoupila americká armáda. Všeliké oslavy, sochy, názvy ulic a další, jsou fraškou a divadlem jako úlitba strýčkovi Samovi, přestože nám rozflákal největší fabriku té doby. Odstranění sochy skutečného osvoboditele Evropy, maršála Koněva, tak jen upřesňuje diagnózu schizofrenie u představitelů vládnoucích sotní. Jednoduše řečeno – vládnou nám blázni!

Poznámka třetí – Švejk svou prostotu fakticky jen hrál, ale velitel amerických vojsk mající v Plzni sochu v nadživotní velikosti byl skutečný masový vrah a nadživotní dement, který nikdy neměl velet více jak třem vojákům. V Plzni už chybí jen socha Henleinovi a malíři pokojů.

Poznámka čtvrtá: Oprávněná kritika paní Špidlové dopadající na hlavy našich politiků a částečně na zbabělost našeho knedlíkového národa vyvěrá z obrovského poklesu vzdělanosti a morálky. Augiášův chlév mohou vymést jen moudří, vzdělaní, pracovití a morálně čistí lidé. Ale vezmi chlup na dlani, když tam není! Zápecnický národ je ostudou civilizace a výsměchem Husovi i Komenskému.

Poznámka poslední: Kdo dnes nevolí komunisty – volí nespravedlnost, násilí, fašismus, válku!)