Pro nevzdělané poslance a senátory…

(Poznámka metéra úvodem: Mám několik specializací dělnických profesí, dvě střední a dvě vysoké školy. Také proto vím, že nic nevím a spoléhám na odborníky, vědce, specialisty… že budou svou práci dělat dobře a Ti, co je jejich práce i humánním posláním – učitelé, lékaři, sociální pracovníci, politici, umělci… a další ji budou dělat zásadně ve prospěch lidí, národů a ne jen svůj. Proto věřím určitě víc doktorce Pekové než TOPce Pekarové…

Informace z internetu -Dnes jsme uveřejnili nový rozhovor s prof. RNDr. JAROSLAVEM TURÁNKEM, CSc., DSc. , vakcinologem, imunologem a specialistou na distribuci léků v lidském těle. Sám nás kontaktoval po shlédnutí našeho rozhovoru s MUDr Soňou Pekovou, jelikož už nemohl vydržet lži, které se na nás valí z médií hlavního proudu. Na kameru řekl nevídané věci o složení vakcín, jejich působení apd.. Video bylo zcenzurováno po 22minutách na Youtube, byli jsme připraveni a video je k dispozici na alternativních sítích.

Pokles vzdělanosti posledních generací snižuje i schopnost jejich správného a svobodného rozhodování. Stávají se z nich ovce a jen blbec by dodal jako za socíku. Proč blbec? Protože tehdy, jako poctivej pracant, jsem si mohl dovolit říci cokoliv čemu jsem věřil a o čem jsem byl přesvědčený. Každý tak mohl učinit pokud to nebyly lži, pomluvy a NA ZAKÁZKU VYTVÁŘENÉ A DOBŘE PLACENÉ FÁMY. Takže pro hledače pravdy, další z dílků kolem chřipky zvané covid.)

Nebo rovnou takto: