Pravdu o historii neumlčíte!

(Poznámka metéra úvodem. Mohou hlupáci v našem i Evropském parlamentu přijímat jakákoliv zákonná i nezákonná opatření – pravdu neumlčí. Mohou o ní s Koudelkou lhát ve školách a s Fialou na univerzitách, ale i o nich platí staré přísloví, že „Pařez zůstane pařezem, a vůl volem!“ … A pravda pravdou… ať si Žáček se Stehlíkem a Vondra s Kocábem přejí něco jiného. Zkuste páni nevzdělanci na níže uvedeném vystoupení něco vyvrátit.

Genocida slovanských národů se kapitalismu, který zrodil fašismus a vždy všechno řeší jen násilím, nepovedla dokonat.

Budu do smrti vděčný zemím Varšavské smlouvy a celému socialistickému táboru za nezištnou, odvážnou a hrdinskou pomoc při oddálení toho svinstva, co zde máme dnes, alespoň o těch dvacet let.

Nechceme násilí, nechceme zlato! Nechceme válku, nechceme NATO! Chceme život v míru se všemi mírumilovnými národy a ne „rusofobii“ a placené lhaní o Bělorusku v ČT. Chceme budovat spravedlivý stát a tím může být jen takové uspořádání, kde si lidé vládnou sami. Socialismus není o chudobě, ale o spravedlnosti!

Kdo nevolí komunisty, tak volí násilí, nespravedlnost, aroganci, fašismus a válku! Vzpomeňte si na ta slova až vám nad hlavami budou létat US-rakety.)