Co dělá Zaorálek?!

Festival kultury Praha

Výlet na kulturní festival národního shromáždění německých spolků v České republice od 14. října do 17. října 2021.

Program zahrnuje účast na německo-české konferenci na téma „Evropská integrace z pohledu národnostních menšin v České republice“, „Velká kulturní událost“ a německy mluvící katolická mše.

Fašisti se houfují za podpory českých sociálních demokratů

Vzhledem k aktuálním vstupním předpisům České republiky se výletu mohou zúčastnit pouze lidé, kteří jsou plně očkovaní nebo se zotavili a mají v České republice uznaný očkovací nebo zotavovací certifikát.

Účastnická cena je 90,00 EUR na osobu za cestu autobusem a tři přenocování se snídaní. Počet účastníků je omezen. Z tohoto důvodu vás žádáme o včasnou registraci nejpozději do 04. 10. 2021 pomocí registračního formuláře.

Každý účastník odpovídá za dodržování aktuálních předpisů Corona a vstupních požadavků v Německu a České republice v době cesty. Přihlásit se Praha, Česká republika

Organizátor Sudetoněmecký Landsmannschaft, Bundesverband e.V./ Domácí péče o sudetské Němce, Hochstrasse 8, 80796 Mnichov

Telefon (089) 48000365 Fax (089) 48000344 E-mail: heimatpflege@sudeten.de

www.sudetendeutsche-heimatpflege.de

(Poznámka metéra: Nejen imigranti nemakačenkové, ale i pohrobci nacistů se u nás promenádují a roztahují jak za dob Hitlera. A bude ještě hůř! Protože nově sesypaná vláda nás chce začlenit co nejvíce do Německa. Ono nestačí stovky mešit a tisíce znásilnění. Oni budou chtít zrušit platné zákony naší vlasti (tzv Benešovy dekrety) a zapomněli že Němci se Slovany nikdy nebudou jednat jako se sobě rovnými!

Nás „pětispřeží“ vyhazuje na Kubu a do Severní Koree. Proč se neseberou a nejdou oni do Německa či Anglie si užít tu jejich západní demokracii. Přestaňte škodit české zemi!

A vzkaz Konečné: Se sociální demokracií komunisté nikdy nemohou u nás jít. Zradili vždycky v rozhodujících chvílích. Kdyby se skutečně drželi Marxe, tak by komunistická strana nemusela před sto lety vzniknout. Ale jim nikdy nešlo o pracující lidi vytvářející společensky potřebné hodnoty… jim šlo vždy jen a jen o sebe a svá korýtka. Také proto jim byli tak podobní a blízcí vedoucí „čunitelé“ KSČM!)

A vzkaz Dolejšovi: Můžeš si o sobě myslet jaký to jsi moderní komunista, ale když Tě chválí barrandovský Soukup, tak to znamená, žes secsakramentsky zlotřilý antikomunista!)