I neznalý ruského jazyka může přemýšlet a přiblížit se pravdě

(Poznámka metéra: Vládnoucí američtí řiťolezci, po vzoru fašistů a církví brání českému, moravskému, slezskému i dalším národům žijících u nás samostatně myslet. Pálí knihy, zakázali vysílání ruské televize, znemožňují vysílání běloruské televize, zlikvidovali osm (dnes možná už i více) informačních internetových stránek. Určují učitelům, co si mají myslet a co mají přesně dětem říkat. Posílají zbraně tam, kde se v těchto chvílích usiluje o řešení mírovou cestou. Lžou v přímém přenosu našim lidem a ti, jako hloupé ovce jim na to skáčou. Dokonce mluví o vzedmutí lidu. (To jsou spíše větry, pane Fialo.) Kde jste vy všichni „vzedmutí“ a „uvědomělí“ byli před měsícem, když jsme protestovali proti nebezpečí války naší vládou a teroristy z Bruselu a NATO provokované. Kde jste byli, když vraždili ukrajinští náckové před pár lety rusky mluvící Ukrajince? Kde jste byli, když ukrajinští banderovští fašisté zavraždili přes 200 Ukrajinců v Sevastopolu před pár lety? Kde jste byli, když představitelé buržoazní vlády shazovali sochu maršála Koněva, nebo ještě dříve když političtí šaškové zneuctili pomník poděkování na Smíchově?! Kde jste byli, vy všichni, co si dnes připínáte ukrajinské pentle na saka a vzedmutá prsa, když severoatlantická teroristická organizace začala cpát své rakety k ruským hranicím?

Národy bývalého Sovětského svazu zaplatily za fašistickou politiku kapitalismu (a podíleli se na ni téměř všechny státy Evropy) daň nejvyšší! Dodnes bychom měli před nimi klečet v úctě, a ne pomlouvat jejich sportovce, vědce, umělce.

Z jedné strany říkáte, že se nemá tahat politika do sportu, umění apod. a sami to permanentně děláte. Čínský lid připravil zimní olympiádu ve stylu, na který ten vámi vychvalovaný svět nemá. Ani penězi, ani mozky, ani precizností a ani talentem. Všímáte si páni novináři té vaší ubohosti, když říkáte…, že ta olympiáda musela dopadnout perfektně, jinak by komunisti popravili. A takto permanentně provokujete. Moudrostí ani vzdělaností nepolíbeni. O vlastní myšlence ani nemluvě. Neuznáváte Marxe, ale kvůli chlebu vezdejšímu napíšete bez uzardění jakoukoliv lež.

Ten, kdo poslouchá protiválečné písně Alexandrovců bude popraven, ten, kdo má jiný názor než chorý předseda vlády a rychlokvašený ministr zahraničí, bude potrestán. Ten, kdo chtěl pomoci lidu Luhanské lidové a Doněcké lidové republiky bránit svobodu a demokracii byl odsouzen do vězení. Ta hloupost dnešních mocipánů má jediné, asi „jedenácté“ přikázání – antikomunismus. Třicet let jsou bez konkrétně historického objektivního přístupu masírováni. Goebbels by měl radost. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Co uděláte vaše vysokoblahorodí s Čechy, Moravany či Slezany, kteří se při dalším sčítání lidu budou u nás hlásit k ruské národnosti? To byste je měli asi rovnou povraždit, stejně jako to děláte dnes posíláním zbraní a munice na území Kyjevské Rusi. Víte vy vševědové, že jsou v hranicích dnešní Ukrajiny (mimochodem stále ještě VS OSN neuznané za samostatný stát) území, kde se většina jejích obyvatel hlásí k ruské národnosti? A ve zbývajících oblastech je to vždy více jak třetina? A vzpomínáte, jak to vaši kapitalističtí „demokratičtí“ předchůdci řešili s pětinou obyvatel u nás? Debilové! Chcete opakovat hrůzostrašné události, které kapitalismus permanentně připravuje? Jen hlupák může volit hlupáky. Ale blahoslavení, chudí duchem nedosáhnou království Nebeského. To jsou jen pohádky, kterými si na Moravě ulehčují cestu k Žalovu. Lidé, přestaňte se klanět zlatému teleti ať již má podobu některého z těch jedině správných bohů či měšci peněz a postavte se zlu páchaném na normálních lidech. Kapitalistický trh s ideologickými pozlátky z vás učinil poslušné a spotřební ovce nevážící si života v míru. Proto jsme zabránili válečné technice v Brdech, proto protestujeme proti vstupu amerických
a dalších cizích vojsk na naše území, proto chceme vystoupit z teroristické organizace NATO a svobodu a demokracii potlačující Evropskou unii. Položili jste si někdy otázku proč největší evropská země není v Evropské unii?! Nebylo by to logické? Nepomohlo by to zlevnit suroviny a upevnit družbu mezi národy? Odpověď je nasnadě. Proč by někdo, kdo má rozum (přes poměrně slušnou spotřebu C2H5OH) a postupně ale trvale od roku 1990 zvyšuje životní úroveň svých obyvatel (po krachu spravedlivé sovětské společnosti) lezl do nedemokratické a nesvobodné organizace z které aristokratka vylezla a mnozí honvédi a podobní zbojníci, bolkové, čertíci, bertíci vyskakují,

Nikdo se nemůže divit ruskému národu, že nechce připustit opakování 22. června 1941. Desítky milionů mrtvých. Běloruský národ přišel o každého třetího svého občana. V Bělorusku není jediné rodiny, která by neměla ztráty a zkušenost s evropským fašismem. A dnes ty samé bývalé fašistické a dnes neofašistické země zbrojí proti znovu. Jen opakované hrdinství a jednota vzepření se Bělorusů proti uměle vytvořenému „majdanu“ v čele se Sorošovou loutkou Tichanovskou, dává možnost Bělorusům v klidu pracovat, svobodně žít, milovat se a mít děti, kde bydlet, a dokonce rozhodovat o své nové Ústavě. O tom se našim rádoby demokratům ani nesnilo. Ti se bojí i všelidového referenda. Jsme nenormální nesvobodný stát v rukou kapitálů a jejich sluhů.

My říkáme spolu s Marxem tu prostou skutečnost, že lidé musí jíst, pít, bydlet a šatit se dříve, než mohou provozovat politiku, vědu, umění, náboženství… Popřevratoví politici české země říkají, že je důležitější svoboda než základní lidské potřeby. Při tom ani neumí vysvětlit co to ta „svoboda“ je. Používají to slovo jako všeobjímající frázi, kterou se snaží zaslepit a umlčet kohokoliv kdo by mohl mít nedej bože jiný názor! A my jim to baštíme! Hanba nám! To že nemalá část nebude mít na energie, plyn, naftu, benzín…, že se následkem toho zdraží úplně všechno a peníze nebudou mít žádnou cenu. Vůbec nevadí, že musíme všichni platit dálniční známky i když dálnice žádné nemáme, že musíme platit televizní poplatky i když televize kterou si platíme lže… atpod. to nikoho nezajímá. Tomu se říká „svoboda“. Ta jejich svoboda je stejně virtuální jako celá úspěšná ekonomika kapitalistické krizemi prolezlého světa.

To, že politici lžou…, na to jsme si zvykli, to že jsou umělci křiváci a kam vítr tam plášť…, to je jim vlastní, to že finanční svět bude kořistit z každého lidského neštěstí, a dokonce i válek…, to je prý jejich údělem… Ale co vy, ostatní lidé, kam se poděl váš selský rozum?! Vždyť vy přece víte, že dávat americké rakety k hranicím Ruska ve jménu obrany anglické královny je blbost a nemůže přinést nic jiného než napětí? Nebo jste si mysleli že je to jen nějaká dětská branná hra?! Proč volíte válečné štváče, a ne lidi míru? Vždyť vy přeci velice dobře víte, že nejde o žádnou obranu před Ruskem, ale o jejich nerostné bohatství, které rakovinou krizí prolezlý globální imperialismu k oddálení svého krachu nezbytně potřebuje!

Proč jste nekřičeli, když utíkali z Luhanska a Donbasu starci s dětmi do Ruska před ukrajinskými fašisty? To jste si hráli v pražské kavárně na všeználky a pod vlivem drog a opojení z moci vymýšleli další absurdní dramata?!

Víte, vlastně, kdo sem k nám z Ukrajiny dnes utíká? Ano jsou to ti, kteří se bojí, že až zavládne na Ukrajině skutečná demokracie, tak budou hnáni k zodpovědnosti za genocidu rusky mluvících Ukrajinců. A nemusí to být ani tak rychlé jako nesmyslná poprava prezidenta Ceaușesca v Rumunsku, či vraždy Kaddáfího a Husajna. Nespravedlnost vždy vyvolává nespravedlnost další. A msta není dobrý rádce i když ji po nespravedlnosti pociťujeme celý život. Měli bychom se, přes různé názory a svět, národům Ruské federace a vlastně všem národům bývalého Sovětského svazu omluvit za uměle vytvářenou nepřátelskou atmosféru již od samotné druhé světové války. Dnešní mladí vědí prd! A učit se nebudou. Ale přijde doba, kdy skutečně „Pravda zvítězí!“ jak nás Hus učil doufat.

Naši vládní decibilové se skutečně domnívají, že Rusově chtějí válku! Kalousek stál jako pionýr u památníčku rudoarmějce a dnes by se za to nejraději vykastroval.

Učitelé! Vy máte učit pravdě! A co děláte?! Zaměnili jste Komenského a Husa za Goebbelse a Hitlera! Naučili jste dnešní rychlokvašené politiky akorát papouškovat bez přítomnosti šedé kůry mozkové! Pro ně slunce nevychází na východě ale na Západě. Pro ně je slovanství a vlastenectví sprostý pojem a jediným řešením je genocida slovanských národů. Styďte se! Tak jak naši politici mají krev na rukou za tisíce mrtvých Slovanů Srbů v Bělehradě, tak budou mít i krev na rukách za bratrovražedný boj slovanských Ukrajinců, Bělorusů a Rusů v Kyjevské Rusy.

Slované v naší zemi musí držet hubu, protože hloupá vláda rozhodla že oni Slované nejsou a uzákonila že patříme někam na Západ. Tak ať si jdou na Západ, ať jdou třeba chtějí-li do prdele, ale ať tady nechají lidi svobodně žít a spolupracovat se všemi národy světa, které o to stojí. Na principu rovnosti a spravedlnosti a hlavně rozumu.

Vládo přestaňte chrastit zbraněmi a vyveďte zemi z krize ekonomické i morálního bahna do kterého nás antiúnorový převrat v roce 89 vaší zásluhou uvrhnul.)

/A malé upozornění pro nácky, kteří píšou sprosté a urážlivé reakce bez jediného faktu si dovolujeme sdělit, že na hloupé reflexe neodpovídáme. Doporučujeme jim zalézt do nácovské Bidenovy postýlky a v tichosti si ho tam drandit./