Stop cizáckým základnám!

Návštěvníci rudého praporu!

Vláda minulý týden schválila vojenskou smlouvu mezi Českou republikou a USA – tzv. obrannou dohodu. Předsedkyně ÚV KSČM analyzovala celý text a byla zděšena, co všechno bude vojákům Spojených států a jejich rodinným příslušníkům na našem území umožněno. Posíláme odkaz na video, kde je vše vysvětleno:

Připomínáme, že komunistická strana má v této souvislosti stále aktuální petici a i přesto, že jsme již překonali 10 tisíc podpisů, je žádoucí stále sbírat podpisy další. Pomozte i Vy zabránit přítomnosti cizích vojsk na našem území. Odkaz ke stažení najdete zde:

https://www.kscm.cz/sites/default/files/petice_proti_pritomnosti_cizich_vojsk_na_uzemi_ceske_republiky.pdf

Zároveň Vás zveme, pokud jen trochu můžete, v sobotu 6. května na demonstraci Česká republika na prvním místě, která proběhne od 14 hodin na Václavském náměstí v Praze.
Bude to důležitý signál pro vládní i opoziční poslance v otázce ratifikace tzv. obranné dohody ČR-USA!

(Poznámka metéra: Současná vláda je schopná zatáhnout naší zemi nejen do válečného konfliktu USA – Rusko, kde nejde o nic jiného než o peníze, nerostné bohatství politický rasismus vůči slovanským národům, ale i vyvolat občanskou válku ve vlastní zemi, kde polovina lidí ví, co je příčinou vojenského konfliktu a polovina obyvatel poslouchá a papouškuje vládu. Již delší dobu doporučuji, aby každý vyšší mocnář v naší zemi nejprve, než podepíše první výplatní pásku prošel psychotesty a byla stanovena minimální hranice IQ pro výkon zákonodárných a výkonných funkcí. Počínaje starosty obcí a konče u prezidenta. Nikoho to nepřekvapí u strojvedoucího, ale u ministra dopravy ano? Zatím se tomu profesor Höschl brání, protože by měl v Klecanech plno, ale ruku na srdce jiné cesty není. Ona totiž vláda a její přisluhovači v zemi, kde každá stařenka ví, kde je pravda a ministr zahraničí ne, je ohrožením míru v Evropě a tím i ve světě.)