Zloději obvykle kradou v noci

Je začátek dubna a v Praze se zbabělci vyplížili ze svých děr, aby dokonali to, co osnovali již řadu měsíců, říká pan Lacina, o tom jak dlouho se chystali. Člověk nesoucí zodpovědnost za tuhle akci. Zloději obvykle kradou v noci!
Charakter těch co využili nouzového stavu, aby odstranili sochu, která jim byla trnem v oku – těžko pospat slovy. Zadání bylo jasné. Koněv tu nesmí být v den 75. výročí osvobození Prahy Rudou armádou 9. května 2020. Jaká ubohost! Potomci Koněva zachraňují v Itálii lidské bytosti a starosta Kolář, se zmohl na tento ubohý čin.
Jsme rádi, že věk tohoto demokrata není vysoký a že se jistě dožije dne, kdy bude socha vrácena na své původní místo. Budeme tam i my všichni, co jsme sochu bránili a zbabělostí „demokratů“ nám bylo znemožněno se setkat tváří v tvář s ničiteli památky hrdinů.
Nebránili jsme sochu jen kvůli našemu přesvědčení o výkladu dějin, bránili jsme ji i za padlé soudruhy a i za bojovníky z barikád Prahy 6 a celé Prahy, kteří se nedožili tohoto dne hanby.
Budeme tu stále! My anebo naše děti a následovníci, tak jako my jsme tu dnes i za padlé a nedoživší se.
Skupina „Za historickou pravdu“