Bill Gates v šlépějích Hitlera?!

Při zhlédnutí vystoupení poslankyně Sary Cunial v italském parlamentu si občan připadne jako při jednání našeho parlamentu. Zatímco naši pravicoví poslanci boucháním do lavic a dalšími zvukovými projevy dávají svůj nesouhlas například v otázce církevních restitucí při vystoupeních poslanců KSČM, Sara Cunial „rozpálila“ k podobným rušivým dětinským projevům svým vystoupením při projednávání koronavirové pandemie. Ačkoliv obsah tohoto vystoupení může mnohým znít jen jako další z konspiračních teorií o spiknutí mocných k ovládnutí světa, dává také příležitost k mnohým oprávněným otázkám jdoucí proti nim. Například tehdy, když Sara Cunial cituje z proslovu Billa Gatese: „Jestli uděláme dobrou práci s vakcínami, zdravotnictvím a rozmnožováním, dokážeme snížit lidskou populaci o 10 až 15 %. Svět může zachránit jen genocida.“

Citace těchto slov nejsou překvapením. Bill Gates desítky let pracuje v rámci politiky globálního kapitalismu na plánu depopulace a diktatury s cílem získat nadřazenost v zemědělství, technologii a energetice. V minulosti „svými“ vakcínami dokázal například sterilizovat miliony žen v Africe či způsobit epidemii obrny, která v Indii ochrnula na 500 tisíc dětí.

Hlavní „investor“ WHO, Bill Gates, předvídající pandemii již v roce 2018 „dnes“ hlásí brzké dodání vakcín proti koronaviru. Otevírá se tak cesta k naplnění cílů elity Rockefellerů, Rothschildů a dalších, vedoucí ke snížení počtu lidí na planetě a získání lepšího přístupu k omezeným zdrojům, které tak velkoryse nabízí Matka země. Plány „nejmocnějších“ k ovládnutí světa budou mnozí lidé brát i nadále jako konspirační teorie. Nebyly ale ve 30. letech minulého století projevující se prvky fašizace Evropy a jednání velkého vůdce Adolfa Hitlera také zlehčovány? Dnes jsou počty obětí druhé světové války a lidí, kteří skončili v plynových komorách záměrně snižovány!

Na pozadí pandemie koronaviru se v současnosti hraje o zachování (či zánik?) národních států a národů. Sara Cunial na půdě italského parlamentu ve svém vystoupení apelovala na italského premiéra, aby Billa Gatese, jakmile mu příště zavolá, přepojil přímo na Mezinárodní zločinecký soud za zločiny proti lidstvu. V sousedním Německu jsou proti plánům „světových elit“ svolávány demonstrace.

Navíc díky „aktivní“ roli médií jsou pro mnohé občany osobnosti typu Gatese spasiteli planety. Vždyť právě manželé Gatesovi věnovali na charitativní nadaci, kterou založili neuvěřitelných pět miliard dolarů, podporují země třetího světa v boji s chudobou a nemocemi. Navíc samotný Gates tvrdí, že rozevírání nůžek mezi bohatými je třeba zastavit! Přesně podle říšského ministra propagandy a zmocněnce pro vedení totální války Goebbelse – stokrát opakovaná lež se stává pravdou.

Otevřeně a bez servítek o skutečném pozadí a cílech koronavirové hysterie hovoří u nás zatím jen Aliance národních sil, některá alternativní média a ti občané, kteří se „vymkli“ vlivu mainstreamovým médiím.

V České republice to zatím vypadá, že před národním vědomím budou mediálně nadále upřednostňovány útoky proti Babišovi a Zemanovi, proti pokračující spolupráci s Ruskou federací a Čínou, s cílem destabilizovat politický vývoj naší republiky.

Kapitalismus v zájmu prosazení svých zájmů se neštítil nikdy ničeho. Finanční kapitál byl vždy nad cenou lidského života. Krutým svědectvím humanitárního kapitalismu v minulosti byly dvě světové války, v současnosti pak přibývající počet lokálních válečných konfliktů. Koronavirová davová psychóza mající zakrýt současnou světovou finanční krizi je zatím posledním dokladem prohlubující se krize současného neoliberálního modelu kapitalismu, který nedokáže lidstvu nabídnout žádnou perspektivu.

Miroslav Kavij