Neuvěřitelné…

Vítání ruských mariňáků v Řecku. To je neuvěřitelné! Elitní vojáky Ruské federace vítají v Řecku, v zemi, která je v NATO. Z kluků čiší síla.

Ruská námořní loď na cestě ze Sýrie poté, co bojovala se skutečnými islámskými teroristy, zastavila v řeckém městě Alexandropolis. Obyvatelé města to zjistili a bouřlivě ruské hrdiny vítali. Téměř celé město se shromáždilo, aby potleskem a skandováním přivítalo vytvořený z nich oddíl pochodující hlavní ulicí.

Hodně výrazný kontrast proti „vítání“ vojáků NATO v loňském roce ve stejném městě. Obyčejní pracující lidé nejsou hloupí a nemají vymyté mozky, aby nevěděli co je NATO, čí je nástrojem a kdo skutečně financuje terorismus a šíří nenávist a války po celém světě.

Není divu, že vládnoucí elity západu a globalisté tolik nenávidí Rusko a dělají vše, co je v jejich silách, aby Rusko pohřbili a zabránili vybudování přátelských vztahu s Ruskem.Na videu námořní pěchota, která v Rusku nosí uniformu námořnictva, užívají námořní vlajku a nosí nejnovější ruské automatické útočné pušky AK-12.