Kdo je ve skutečnosti extremista?!

Senátor Miloš Vystrčil si prosadil svou, což se v našem „právním a nezávislém“ státě dalo čekat. Inu, rozkazy z Washingtonu, v době, kdy USA ztrácí své ekonomické postavení na úkor Číny, se musí plnit! Navíc zde máme odkaz velkého Havla, týkající se dodržování lidských práv, který je třeba neustále připomínat.

Poté, kdy Miloš Vystrčil zapomněl na „povyražení“ do Peru společně se senátorskými kolegy v roce 2014, bude jeho dalším návštěvním místem za peníze daňových poplatníků Tchaj-wan.

Někteří poslanci z řad SPD, KSČM či Trikolory jsou v hlavních médiích díky svým vlasteneckým názorům, které nejsou v souladu s „mašinérií“ NATO a EU nazýváni extrémisty. Těmi zůstanou do doby, než tato média budou skutečně nezávislá. Nejsou ale extremisty pro značnou část společnosti. Ta má jasno. Na otázku, kdo je u nás skutečný extrémista má názor zcela odlišný!

Naštěstí žádná anketa v tomto duchu u nás nebude. V opačném případě by totiž o prvenství svedl urputný „boj“ právě senátor Vystrčil s dalšími kolegy této nepotřebné komory poslanecké sněmovny. V čele s rusofobem Pavlem Fischerem a připravovaným opětovným kandidátem na post prezidenta akademikem Jiřím Drahošem! Následováni o „prsa“ pražským triem zvučných jmen Hřib, Kolář, Novotný, dělající „dobré jméno“ naší země především za Atlantikem.

Naštěstí pro naše skutečné politiky extremisty – Vystrčila a jeho družinu, kteří se v klidu můžou podílet na další „erozi“ České republiky, společnost řeší závažnější téma.

Tím je prohlubující se sekera státního dluhu. Za stavu, kdy je republika po třiceti letech budování světlých zítřků a blahobytu pro všechny občany rozkradena. Pohoršuje se někdo nad skutečností, že letos občané pracují pro „potřeby státu“ nejdéle za posledních 20 let, kdy tzv. Den daňové svobody nastává až 24. června? Inu, vojenské výdaje pro naši expediční armádu v podřízenosti Spojených států utěšeně rostou také. Financování činnosti tzv. politických neziskovek nějaký ten grošík také spolkne. O své se hlásí i finanční oligarchové „menšího formátu“, přátelé to našich pánů ministrů či přímo premiéra. Nejenom pro pány Radima Jančuru či Jiřího Šimáně, alespoň dle našich nezávislých médií, je nyní stát pro občany potřebný!

Má cenu si ale lámat hlavu nad otázkou, kdo ve skutečnosti dluh země, zatím půl bilionu stále ještě „Kč“ zaplatí? Bohužel, to bude jako vždy, řadový občan!
Miroslav Kavij