Petice proti válce

Podpořte níže uvedenou petici proti nesmyslné politice české vlády.

Nesouhlasíme se zahraniční politikou naší vlády

(Poznámka metéra: Kapitalismu vždy řeší své problémy a krize válkami. Spojené státy Americké od druhé světové války vyvolaly válečné konflikty na více jak 600 místech světa, jen ne u sebe doma. No kde také mají své zbraně zkoušet a upotřebit, když se jim hromadí?! U Američanů je jejich povýšenost nad zbytkem světa známá a i když jim stateční Vietnamci natrhli prdel a z amerických hrdinů se stali dementní zabijáci, nepřestávají zkoušet cokoliv aby zůstali pupkem světa. Komplex „utíkající“ nadvlády nad světem řeší americká administrativa válečnickou rétorikou, posilováním teroristické Severoatlantické organizace NATO a zavlékáním evropských států do válečných hrozeb.

Nepochopím, kdo vlastně volil takové stvůry jako Černochovou, Langšádlovou, Pekarovou? Nikdo z mých sousedů válku nechce! Lidi, vy jste fakt hlasovali pro válku?! A teď si budete chtít zvolit ještě válečnického prezidenta?! No teda fakt, těch třicet let novodobého školství a propagandy v médiích vytvořilo z lidí masu stupidních ovcí. Takhle nesvobodní jsme nebyli ani za protektorátu. Tam se aspoň naši tátové a dědové prali.

Teď jsme schovali „držky“ pod roušky, abychom měli alibi, že mlčíme. Češi, Moravané i Slezané zase nezklamali! Necháme bratrské slovanské národy dokončit genocidu, kterou začalo Hitlerovské Německo spolu s dalšími fašistickými státy Evropy bojujícími proti zemi Sovětů! Co se nepovedlo Hitlerovi napravuje Evropská unie s dementním americkým prezidentem a českými pohrobky sudeťáků včele s Fialou a spol. Jen bohužel ta parta co „Spolu“ mluví je pro naší zemi horší než obnažující se úchylové v parku, jen aby na sebe upozornili.

Vy si snad fakt myslíte, že zastavením dodávek plynu Německem postihne ruskou zemi? Ruské národy topit budou, ale my ne! I to si Evropská unie /přes opačnbou rétoriku/ uvědomuje. Jednoduchá rovnice: Chceš nerostné bohatství velké země = musíš vyvraždit jejich národ! Genocida slovanský národů pokračuje!

„Kdo nevolí komunisty – volí násilí, nespravedlnost, válku!“)