Nejlepší bankomat na světě

Náš dvoudenní výlet do České republiky opakovaně každý měsíc. Jak to vše obvykle probíhá?

V 5 hodin vyrážíme coby pětičlenná rodina z válkou až smrtelně ohroženého Lvova zachránit se raději až do nejbližšího velkého českého města čili do Ostravy. Pět set kilometrů dlouhá cesta odtud zpravidla trvá osobním autem cca kolem sedm hodin.

Po obědě navštěvujeme ještě uprchlické centrum na hranicích se Slovenskem, a do hodiny máme potřebná víza v kapse!

Další cesta vede na ČSSZ Ostrava, kde jsme odbaveni velice rychle, a na pokladně si obratem vyzvedáváme už svých tím pádem zcela jistých 25 000,- Kč.

Ve 14 hodin ještě následuje krátká zastávka v bance, kde si jakožto utečenci smíme založit nejen české účty, ale ihned skrz ně při fasujeme ještě další bonus 2 500,- (na každou osobu).

Ve 14:30 hodin vyrážíme ještě do místního Aquaparku za cenu 5,- Kč pro všechny.

V 16 hodin je hezky, a tak za dalších 5,- Kč zkoukneme ještě i ZOO.

Rozhodujeme se, zda přenocujeme, či ne. V místním hotelu stačí zamávat naším ukrajinským pasem, a hned je o ubytování postaráno. Zůstáváme tedy v ČR pochopitelně v pohodě v Ostravě až do následujícího rána.

Druhý den pak kolem 9 hodiny odjíždíme zpět na Ukrajinu ve směr Lvov s málem pětatřicetitisícovým výpalným na českém účtu díky Putinovi, ale i Fialovi! 

Vřelé díky!!! Pane Fialo. ČR = nejlepší BANKOMAT na Světě.

(Zbylých 2500 jsme stihli utratit za benzín, jídlo atd.) Navštívili jsme tudíž největší Grátis bankomat na celém světě = UČBR (Ukrajinsko-českou banánovou republiku).