Ruští komunisté se nemají za co stydět

Z tiskové konference k . výročí založení Komunistické strany Ruské federace

(Poznámka metéra: Komunistická strana Ruské federace vznikla ze zakázané opilcem Jelcinem (jedním z nejvyšších funkcionářů tehdejší KSSS) Komunistické strany Sovětského svazu. Svou činností posiluje autoritu komunistického hnutí a získává stále vysoké procento ve všech volbách. Má nejen své poslance, ale i gubernátory a starosty. S KSRF spolupracují umělci, vojáci, přední dělníci a zemědělci, a především odborníci a vědci ze všech oblastí. Je jen škoda že je komunistické hnutí stále (podobně jako u nás) roztříštěné.

Při nedávném stém výročí ustavení Svazu sovětských socialistických republik (Leninem 30. prosince 1022) připomněla KSRF obrovské rozdíly ve všech oblastem hospodářství a lidské činnosti mezi obdobím Sovětského svazu a Ruské federace dnes.

Komunistická strana Ruské federace byla vždy proti agresivním válkám. I dnes při nacistickém řádění a vraždění
vlastních obyvatel na Ukrajině upřednostňuje a podporuje jednání před řinčení zbraněmi, ale nedopustí opakování genocidy ruského národa, o které se Spojené státy a NATO kvůli nerostnému bohatství Ruské země a nadvládou nad světem pokoušejí.

Místopředseda KSRF Novikov Dmitrij Georgijevič v jednom ze svých kritických vystoupení k současné světové politice západu ve vztahu k národům a potřebám prostých lidí řekl: „Kdyby lidstvo, národy a jejich vůdcové používali selský rozum, komunistických stran by nebylo vůbec třeba!“
Přejeme komunistické straně Ruska hodně úspěchů v jejím úsilí za lepší a mírový svět na zemi!)